Euro Pop

Tel: +4-0744-116.138

Curse Budapesta Aeroport (BUD) - Nusfalau

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ total
Budapest 1185
12:00
09:30
6h 50min
06:20
16:20
Euro Pop
170lei
Cumpără bilet
Informații
14:10
09:30
6h 50min
09:10
16:20
Euro Pop
170lei
Cumpără bilet
Informații
16:00
19:30
6h 50min
11:30
02:20
a doua zi
Euro Pop
170lei
Cumpără bilet
Informații
17:40
19:30
6h 50min
15:00
02:20
a doua zi
Euro Pop
170lei
Cumpără bilet
Informații